Apsipirkite mūsų parduotuvėje Beauty24.lt už 100 Eur ar daugiau ir gaukite mūsų partnerių "Šypsenos akademija" 250 Eur* vertės VIP Šypsenos kortelę.

Atsiskaitymas kortele už paslaugas

Su šia kortele Jus aptarnaus visuose odontologijos klinikos „Šypsenos akademija“ filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Druskininkuose.

* „Šypsenos kortele“ galite padengti žemiau nurodytas paslaugų dalis, nuo reguliarios kainodaros.

Kaip veikia kortelė?

Kortelę aktyvuokite bet kurioje „Šypsenos akademija“ klinikoje. Po aktyvavimo iškart galėsite pasinaudoti kortelėje esančia pinigų suma jau pirmojo vizito metu, o likučių panaudojimas neterminuotas.

„Šypsenos kortele“ gali naudotis tik ją aktyvavęs asmuo. Pirmojo apsilankymo klinikoje metu kartu su „Šypsenos kortele“ turėkite ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir šį dokumentą. Atvykus į kliniką galite išsiimti fizinę ,,Šypsenos kortelę“.

Paslaugos

„Šypsenos kortelė“ suteikia Jums teisę pasinaudoti joje esančiomis lėšomis, taip pat dovanoja galimybę naudotis aukščiausio lygio gydymo bei sveikatos priežiūros paslaugomis pagal Jūsų individualų burnos ir dantų gydymo planą.

Kortele galite padengti kortelės apraše nurodytą diagnostikos, gydymo, profilaktikos, odontologinio gydymo paslaugų išlaidų dalį pagal čia nurodytas paslaugas.