GALVOS ODOS ŠVEITIMAS. KODĖL JIS SVARBUS?
       0 Kometarai
GALVOS ODOS ŠVEITIMAS. KODĖL JIS SVARBUS?

Kūno, rankų, veido odos šveitimas yra įprastos procedūros. Be jų, atrodo, neįmanoma savęs įsivaizduoti. Tačiau galvos odos šveitimas kažkodėl ne visada yra įtrauktas į kūno ir odos priežiūros sąrašą, tarsi galvos oda būtų atskiro organizmo dalis, kuriai nereikalinga įprasta odai būdinga priežiūra.

Kodėl galvos odos šveitimas yra svarbus ir kada būtina jį atlikti?

Galvos odos šveitimas – tai vienas svarbiausių raktų, siekiant turėti sveikus plaukus. Procedūros metu yra pašalinamas ant odos esantis negyvų ląstelių sluoksnis, atstatomas odos balansas, atkemšamos odos poros, o tai žymiai pagerina plauko folikulų aktyvumą ir galvos odos kraujotaką. Šveičiant odą nuo plaukų folikulų yra pašalinami plaukų priemonių likučiai. Pabandykite įsivaizduoti, kad tuo metu galvoje suaktyvėja net iki 100 tūkst. plaukų folikulų!

Tai tokia procedūra, kuri yra būtina kiekvienam! Tačiau pastebima, jog dažniausiai galvos odos šveitimą renkasi tuomet, kai padidėja galvos odos pleiskanojimas arba juntamas nemalonus niežulys bei diskomfortas. Taip gali nutikti dėl pernelyg didelio kiekio naudojamų plaukų formavimo priemonių ar netinkamai pasirinktų produktų.

Galvos odos šveitimas namuose

Šveitimo procedūras galima atlikti grožio salone arba namuose. Tik reikia neužmiršti, kad galvos oda yra itin jautri sritis, todėl šveitimo procedūros neturėtų būti atliekamos pernelyg dažnai. Priklausomai nuo poreikio, šveitimą rekomenduojama atlikti ne dažniau, kaip kartą per savaitę. Be to, labai svarbu pasirinkti saugius ir dermatologiškai patikrintus produktus.

Galvos odos šveitimą atliekant namuose, galima panaudoti ir natūralius produktus. Tačiau reikia žinoti ne tik kokie yra tinkami, bet ir kaip saugiai juos naudoti. Keletas iš natūralių priemonių, kurios puikiai tinka galvos odos procedūroms namuose:

Alijošiaus sultys – tai absoliučiai tobulas produktas, turintis daug gydomųjų savybių, kalbant ne tik apie galvos odą. Jis puikiai ramina sudirgusią galvos odą, mažina niežulį, o šio augalo gelyje esantys fermentai skaido negyvąsias odos ląsteles ir net skatina žaizdelių gijimą.

Nepatikėsite, tačiau cukrus – puiki priemonė pleiskanoms, riebalų pertekliui ar priemonių likučiams šalinti, taip pat pasižymi odą drėkinančiu poveikiu.

Imbieras turi termogeninių savybių, kurios šildo ir stimuliuoja galvos odą. Todėl jis gali būti naudojamas plaukų augimui skatinti. Tačiau nelaikykite jo pernelyg ilgai, kitaip galite pakenkti savo galvos odai.

Obuolių acte gausu šarminių medžiagų, kuris padės subalansuoti galvos odos pH. Jame taip pat gausu vitaminų B ir C. Be to, obuolių actas gali būti puiki prevencinė pleiskanų mažinimo priemonė.

Kada geriausia atlikti galvos odos šveitimą?

Kadangi yra nustatyta, kad plaukai greičiausiai auga naktį, galvos odos šveitimo procedūras namuose geriausia atlikti prieš miegą. Nesvarbu, ar naudojate kosmetikos produktus, ar natūralias priemones, jas pirštų galiukais švelniai įmasažuokite į galvos odą ir palaikykite nuo kelių iki keliolikos minučių. Kiekvienu atveju laikykitės produkto naudojimo rekomendacijų ir stebėkite savo odos pojūčius. Jokiu būdu nepalikite produktų nakčiai, būtinai kruopščiai išskalaukite!

Taip pat neužmirškite, kad plaukų šukavimas šepečiu – tai dar vienas iš veiksmingų, tačiau beveik nenaudojamų būdų, kuris taip pat aktyvina galvos odos kraujotaką ir stimuliuoja plaukų augimą.

MES REKOMENDUOJAME

GALVOS ODOS ŠVEITIMAS

PARDUOTUVĖ

Dalintis įrašu