Beauty24.lt – tai plaukų priežiūros priemonės, grožio prekės, kosmetika internetu.

Šiuo metu mes dar tik augame, plečiamės ir siekiame, kad jau greitai beauty24.lt galėtumėte rasti viską, ko reikia Jūsų grožiui. O šiuo metu pradėjome nuo Jūsų plaukų!

Ne paslaptis, kaip ir bet kas kitas, mes taip pat turime tikslų ir MŪSŲ TIKSLAS – ne vien tik elektroninė parduotuvė. Mes žinome, kaip yra svarbu ne tik surasti tinkamas grožio priežiūros priemones, tačiau ir gauti informacijos apie tai, ką ir kaip teisingai naudoti. Tai neabejotinai yra labai svarbu, norint pasiekti efektyvaus rezultato. 

Be viso to, turime ir MISIJĄ. Glaudžiai bendradarbiaujame su įvairių sričių grožio profesionalais, kad Jūs, mieli Klientai, galėtumėte mėgautis mūsų tinklaraščio turiniu ir jame rasti daug naudingų patarimų savo problemos sprendimui! 

O mūsų VIZIJĄ kviečiame įgyvendinti kartu – apjungti produktą bei priežiūros paslaptis ir taip sukurti sinergiją, padėsiančią pasiekti Jūsų svajonės!

Gražūs plaukai, nagai ir oda – tai neabejotinai daugelio svajonė, o kartais – net ir nuolatinis sunkus darbas. Dažniausiai išlaikyti taip ilgai puoselėtą rezultatą yra žymiai sunkiau, nei jį pasiekti. Tik tinkamai pasirinktos plaukų priežiūros priemonės ar kitos grožio prekės ir teisingas jų naudojimas padeda pasiekti rezultatą, o tinkama savęs priežiūra – jį išlaikyti. Na ir žinoma, negalime paneigti – taip pat ir genetika. 

Tačiau juk visi žinome, kad neteisinga mityba ir gyvenimo būdas, stresas, netinkamos aplinkos bei oro sąlygos ne visuomet yra mūsų pusėje. O tiksliau – visada ne mūsų pusėje. Teisinga plaukų priežiūra, kokybiškos plaukų priežiūros priemonės ir profesionalus plaukų dažymas yra lygu gražių ir sveikų plaukų rezultatui. O genetika – tai labiau išimtis, o ne taisyklė.

Beauty24.lt nepakeis Jūsų mitybos ar gyvenimo įpročių, nepateiks ir stebuklingo problemų sprendimo recepto, tačiau čia tikrai rasite tai, ko iš tiesų nusipelnė Jūsų plaukai ir ne tik! 

Bendraukime, mes visuomet esame pasiruošę Jums padėti!