LANKSTŪS IR GLOTNŪS PLAUKAI NAMUOSE, LYG IŠ SALONO!
       0 Kometarai
LANKSTŪS IR GLOTNŪS PLAUKAI NAMUOSE, LYG IŠ SALONO!

Tikriausiai kiekviena iš jūsų, grįžusios iš kirpyklos grožitės savo plaukais. Tuo metu juos mylite, kai jie yra glotnūs, švelnūs, atrodo, norisi juos liesti nuolatos ir nepaleisti iš savo delnų. Tačiau vos išplauname plaukus savo plaukų priemonėmis ir visa tai staiga dingsta. Tuomet kyla klausimas, kaip plaukų priežiūros specialistai juos padaro tokius malonius, kokias priemones naudoja?

Iš tiesų, plaukų meistrai naudoja profesionalams skirtas priemones. Profesionalios priemonės, kurios yra skirtos naudoti salone, plaukų procedūroms, yra šiek tiek kitokios sudėties. Jos yra žymiai stipresnės koncentracijos ir neskirtos kasdienei plaukų priežiūrai. Bet labai dažnai plaukų meistrai naudoja ir įprastas, itin aukštos kokybės priemones, kurias galite turėti kiekviena savo vonioje. Tačiau daugelis sako, kad į tai investuoti yra per brangu, o nori turėti tokius plaukus, lyg iš salono.

Ką reikia žinoti apie plaukų kasdienę priežiūrą?

Visų pirma, kas plaukų priežiūroje yra labai svarbu – giliai valantis šampūnas. Jis yra tiesiog privalomas jūsų vonioje. Priklausomai nuo to, kokias plaukų priemones naudojate, šį šampūną reikėtų naudoti bent kartą per savaitę. Gali būti, kad naudojate išskirtinai natūralius produktus ir nenaudojate jokių plaukų formavimo priemonių, sauso šampūno arba juos naudojate retai. Tuomet giliai valantį šampūną galima naudoti ir rečiau – tarkime, kartą per dvi savaites arba atsiradus nemaloniems galvos pojūčiams.

Šis šampūnas išvalo galvos odą, pašalina nešvarumus, priemonių likučius nuo plaukų folikulų ir pačių plaukų. Suteikia plaukams minkštumo, elastingumo, dėl ko oda ir plaukai visiškai kitaip priima tolimesnius plaukų priežiūros produktus. Pirma, priemonę paskirstykite ant delnų ir pirštų pagalvėlėmis įmasažuokite į galvos odą. Neužmirškite, kad plaukus bet kuriuo šampūnu plauti reikia du kartus! Tuo atveju, kai naudojate giliai valantį šampūną, antrą galvos trinkimą atlikite su kitu, savo įprastu šampūnu.

Plaukų šampūnas

Labai svarbu šampūną pasirinkti tinkamai, pagal savo plaukų ir galvos odos tipą! Jeigu jūsų plaukai linkę riebaluotis, nenaudokite plaukų šampūno, skirto sausiems ar garbanotiems plaukams. Šis šampūnas tik dar labiau juos suriebaluos. Bet reikia neapsigauti, kartais dehidratavusi galvos oda skatina riebalų išsiskyrimą, todėl atrodo, jog galva riebaluota. Naudodami riebiai galvos odai skirtas priemones, ją dar labiau išsausinsite. Ir užburtas ratas niekuomet nesibaigs, todėl labai svarbu tai atskirti ir subalansuoti galvos odą.

Kondicionierius plaukams

Kitas neišvengiamai būtinas produktas – tai plaukų kondicionierius, kuris užveria plaukų žvynelius ir apsaugo jūsų plaukus po kiekvieno plovimo! Būtinai atitinkantis jūsų plaukų tipą ar būklę. Iš esmės, jeigu neturite švelnių, tarp pirštų slystančių plaukų, kondicionierius jums yra reikalingas. O juo labiau drėkinantis plaukų kondicionierius niekuomet plaukams nepakenks, nes drėgmė yra reikalinga visada. Kondicionierius dedamas ant plaukų galų, maždaug nuo tos vietos, kur aukščiausiame taške surištumėte plaukų gumelę. Nedėkite kondicionieriaus arti prie šaknų, nes plaukai gali pernelyg priglusti prie galvos.

Plaukų kaukė

Ir žinoma, plaukų kaukė – tai dar vienas ir bene svarbiausias produktas plaukų priežiūroje, kuris atlieka maksimalų darbą jūsų plaukų priežiūroje. Kokybiška plaukų kaukė veikia intensyviai, įsiskverbia į visus plauko sluoksnius. Kuomet plaukus išplaunate šampūnu, yra atveriami plauko žvyneliai, pro kuriuos labai lengvai plaukas absorbuoja veikliąsias produkto medžiagas. Būtinai nuspauskite nuo plaukų vandenį. Labai svarbu, kad kaukė turėtų kuo daugiau naudingų, atstatančių ingredientų. Ją naudoti pakanka 1-2 kartus per savaitę, priklausomai nuo plaukų būklės.

Plaukų kaukę galite „įšukuoti“ į plaukus, pasinaudodamos šukomis, plonais dantimis. Atsargiais judesiais pradėkite nuo plaukų galų, švelniai kildamos link šaknų. Jokiu būdu neraukite savo plaukų!

Plaukų priežiūros užbaigimas ir formavimas

Tikriausiai daugelis nustebsite, tačiau po kaukės būtinai reikalingas kondicionierius. Kaip jau buvo paminėta, jis užveria plaukų žvynelius, todėl tai yra būtinas galvos plovimo užbaigime. Ir žinoma, jeigu plaukus formuojate prietaisais arba džiovintuvu, būtinai naudokite plaukų priemones, apsaugančias nuo karščio. Rinkitės tik aukštos kokybės plaukų šepečius, kurie neplėšo jūsų plaukų.

Esame tikri, jog investuodamos į kokybiškas priemones ir skirdamos papildomas 10 minučių teisingai plaukų priežiūrai, galėsite kasdien mėgautis plaukais, lyg iš salono!

 MES REKOMENDUOJAME

Plaukų priemonės

PARDUOTUVĖ

Dalintis įrašu