- −10%

Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea Prestige Rosato Di Vino ERBAMBROSA100, 100 ml
„Erbolinea“- tai prestižinė kvapų namams linija, pasižyminti unikaliais, užburiančiais, ilgai išliekančiais kvapais. „Erbolinea“- tai natūralaus paprastumo išraiška.
Šių namų kvapų istorija prasidėjo 1995 metais, mažoje Pietų Italijos laboratorijoje. „Erbolinea“ kūrė namų kvapus iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų, sukurdami unikalius aplinkoje pasklindančius aromatus, taip atskleidžiant Italijai būdingą meistriškumą. Nesenstantys, neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys „Erbolinea“namų kvapai, akimirksniu sužavės Jūsų svečius, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea „Prestige Rosato Di Vino“, 100 ml
Erbolinea „Prestige Rosato Di Vino“ kvapas namams yra pagamintas iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų. Šiame kvape namams persipina aromatingi vynuogių ir mėlynių fragmentai bei vaisių natos. Gyvybingas ir nerūpestingas aromatas skatina džiaugsmą ir suteikia energijos pliūpsnį. Puikiai tinka virtuvei ir svetainės kambariui.
Naudojimas: bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite.
Priemonę rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.
Kodas: SAFKMC1
Prekės ženklas: Saphira
Drėkinamasis kondicionierius Saphira „Keratin Moisturizing Conditioner“ 70 ml
Kodas: MEU11051
Prekės ženklas: Manic Panic
Pusiau ilgalaikiai, kreminiai plaukų dažai Manic Panic Hair Color Cream Voodoo Forest MEU11051, 118 ml
Kodas: MTIN25
Prekės ženklas: IROHA
Drėkinamoji veido kaukė Iroha Hydrating Face Sheet Mask Avocado & Hyaluronic Acid MTIN25, su avokadu ir hialurono rūgštimi
Kodas: OSOM897RG
Prekės ženklas: OSOM Professional
Plaukų tiesintuvas OSOM Professional Rose Gold OSOM897RG, su infraraudonaisiais spinduliais, iki 230 C, 50 W
Kodas: ZY1278PS
Prekės ženklas: Zyle
Nerūdijančio plieno puodų rinkinys Zyle ZY1278PS
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea Prestige Rosato Di Vino ERBAMBROSA100, 100 ml