- −15%
Kaip pasidaryti plaukų kaukę namų sąlygomis?
04/01/2025 00:00:00
Raudonio maskavimo būdai: veiksmingos priemonės ir metodai
03/07/2025 15:28:51
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea Prestige Rosato Di Vino ERBAMBROSA50, 50 ml
„Erbolinea“- tai prestižinė kvapų namams linija, pasižyminti unikaliais, užburiančiais, ilgai išliekančiais kvapais. „Erbolinea“- tai natūralaus paprastumo išraiška.
Šių namų kvapų istorija prasidėjo 1995 metais, mažoje Pietų Italijos laboratorijoje. „Erbolinea“ kūrė namų kvapus iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų, sukurdami unikalius aplinkoje pasklindančius aromatus, taip atskleidžiant Italijai būdingą meistriškumą. Nesenstantys, neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys„Erbolinea“ namų kvapai, akimirksniu sužavės Jūsų svečius, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea „Prestige Rosato Di Vino“, 50 ml
Erbolinea „Prestige Rosato Di Vino“ kvapas namams yra pagamintas iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų. Šiame kvape namams persipina aromatingi vynuogių ir mėlynių fragmentai bei vaisių natos. Gyvybingas ir nerūpestingas aromatas skatina džiaugsmą ir suteikia energijos pliūpsnį. Puikiai tinka virtuvei ir svetainės kambariui.
Naudojimas: bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite.
Priemonę rekomenduojama laikyti maždaug 150 cm atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.
Kodas: SD-12(7)
Prekės ženklas: Blendor
Blendor Maitinančios dažančios plaukų kaukės 200 ml
Kodas: NF04C04C02
Prekės ženklas: OSOM Professional
Stiklinė dildė dviejų spalvų Osom Professional Bohemian Glassworks NF04C04C02, smailiu galu, dvipusė su plastikiniu įdėklu, 13,5 cm
Kodas: ICE26379
Prekės ženklas: Inebrya
Priemonė besiveliantiems plaukams Inebrya Ice Cream Frequent Instant Detangler ICE26379, 200 ml
Kodas: OSOMHT339BLADE
Prekės ženklas: OSOM Professional
Papildomas peiliukas plaukų kantavimo mašinėlei - trimeriui OSOM Professional Hair Trimmer Blade OSOMHT339
Kodas: OJUHEAVEN
Prekės ženklas: Ojuvi Parfum
Parfumuotas vanduo Ojuvi Extrait De Parfum Heaven OJUHEAVEN, 50 ml
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea Prestige Rosato Di Vino ERBAMBROSA50, 50 ml