- −5%

DCM Šampūnas 1L ir kondicionierius 1L kasdieniniam naudojimui
DIAPASON® COSMETICS MILANO DAILY TREATMENT - PAGRINDINIAI SĄJUNGININKAI KASDIENEI PLAUKŲ PRIEŽIŪRAI
Visos beauty24.lt Diapason Cosmetics Milano plaukų priežiūros priemonės→
Gaminių linija, skirta kasdieniam naudojimui visų tipų plaukams, diena iš dienos rūpinasi plaukais, saugo plaukų spalvą ir giliai maitina plaukus iš vidaus.
Šampūnas švelniai plauna, maitina, palengvina iššukavimą, neapsunkindamas pačio plauko. Tinka visiems plaukų tipams, ypač natūraliems. Gali naudoti visi šeimos nariai.
Kondicionierius būtinas siekiant suteikti grožio, gyvybingumo ir energijos išsausėjusiems plaukams. Plaukai nesivelia ir lengviau išsišukuoja, tampa švelnūs ir blizgantys, neapsunkina plauko.
Aktyvūs ingredientai:
Argano aliejus praturtintas riebiosiomis rūgštimis ir vitaminu E, maitina trapius, pažeistus ir sausus plaukus, padeda nuo galiukų skilinėjimo.
Sviestmedžio sviestas savo sudėtyje turi daug naudingų medžiagų, tokių kaip vitaminai A, D ir E, jis puikiai padeda pavargusiems, išsausėjusiems plaukams.
Naudojimas:
1. Šampūnas. Tepkite ant drėgnų plaukų, masažuodami sukamaisiais judesiais. Pradėkite nuo kaktos ir tęskite per visą galvą, baigiant sprandu. Išskalauti šiltu vandeniu. Procedūrą kartokite dukart.
2. Kondicionierius. Tepkite reikiamą kiekį (priklausomai nuo plaukų ilgio) ant išplautų ir rankšluoščiu nusausintų plaukų. Palaikykite bent keletą minučių (kuo ilgiau laikysite, tuo geresnį efektą pajausite), geriausia šiltai. Išskalaukite dideliu kiekiu šilto vandens.
Šampūnas: BE silikonų | BE parabenų | BE alergenų
Kondicionierius: BE silikonų | BE sulfatų | BE parabenų | BE alergenų | BE SLS
Dėmesio: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
Gamintojas: DIAPASON® COSMETICS MILANO S.R.L., Italija.
Tūris: 1000 ml + 1000 ml.
Kodas: SD-59
Prekės ženklas: Juliette Armand
Juliette Armand drėkinantis ir atstatantis serumas 20 ml
Kodas: OPIGCU23
Prekės ženklas: OPI
Gelis - lakas OPI Scotland Collection Edinburg-er & Tatties OPIGCU23, 15 ml
Kodas: ELX3ST
Prekės ženklas: 18.21 Man Made
Plaukų tonikas vyrams 18.21 Man Made Sweet Tobacco Volumizing Leave - On For Hair ELX3ST, 100 ml
Kodas: ART2700261
Prekės ženklas: Artistic Nail Design
Gelis-lakas Artistic Colour Gloss Cool As it Gets 2020 Collection Bubblegum Is Poppin' ART2700261, 15 ml
Kodas: SD-189
Prekės ženklas: Diapason Cosmetics Milano
Sausa biri pudra plaukų apimčiai DCM Dust Up
Kodas: CASA14003/141003
Prekės ženklas: Casmara
Koncentratas veido odai Casmara Concentrate Rose D-Tox CASA14003/141003 , 30 ml
DCM Šampūnas 1L ir kondicionierius 1L kasdieniniam naudojimui