- −15%
Kaip pasidaryti plaukų kaukę namų sąlygomis?
04/01/2025 00:00:00
Raudonio maskavimo būdai: veiksmingos priemonės ir metodai
03/07/2025 15:28:51
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea Prestige Rosato Di Vino ERBAMBROSA500, 500 ml
„Erbolinea“- tai prestižinė kvapų namams linija, pasižyminti unikaliais, užburiančiais, ilgai išliekančiais kvapais. „Erbolinea“- tai natūralaus paprastumo išraiška.
Šių namų kvapų istorija prasidėjo 1995 metais, mažoje Pietų Italijos laboratorijoje. „Erbolinea“ kūrė namų kvapus iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų, sukurdami unikalius aplinkoje pasklindančius aromatus, taip atskleidžiant Italijai būdingą meistriškumą. Nesenstantys, neįprastą ir rafinuotą svetingumo atmosferą sukuriantys „Erbolinea“ namų kvapai, akimirksniu sužavės Jūsų svečius, sukurs ypatingą nuotaiką bei jaukią aplinką.
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea „Prestige Rosato Di Vino“, 500 ml
Erbolinea „Prestige Rosato Di Vino“ kvapas namams yra pagamintas iš kruopščiai atrinktų ekstraktų bei aukštos kokybės žaliavų. Šiame kvape namams persipina aromatingi vynuogių ir mėlynių fragmentai bei vaisių natos. Gyvybingas ir nerūpestingas aromatas skatina džiaugsmą ir suteikia energijos pliūpsnį. Puikiai tinka virtuvei ir svetainės kambariui.
Naudojimas: bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite.
Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.
Kodas: SD-505
Prekės ženklas: EVA Professional
E-line atstatanti kaukė sausiems, porėtiems plaukams
Kodas: OHAN19
Prekės ženklas: OHANIC
Kaukė garbanotiems plaukams Ohanic Curly Method Mask, 250 ml OHAN19
Kodas: OPINAT019
Prekės ženklas: OPI
Nagų lakas OPI Nature Strong Shore is Something OPINAT019, 15 ml
Prekės ženklas: Chris Christensen
Kondicionierius Chris Christensen Thick n Thicker 473 ml
Kodas: MPM015
Prekės ženklas: Morgans Pomade
Želė plaukams Morgan's Pomade Gel Wax MPM015, stiprios fiksacijos, blizgi, 150 ml
Kvapas namams su lazdelėmis Erbolinea Prestige Rosato Di Vino ERBAMBROSA500, 500 ml